Екс-спортдир Ліверпуля: мене звільнили за трансфер Хендерсона

Автор Vobler Дата 12.10.2016 в 07:01 | Раздел Интервью | Мнений 0

Дам’єн Комоллі не шкодує про те, що свого часу підписав Джордона Хендерсона, хоча ця угода і стала причиною звільнення його з клубу.

Комоллі був одним з відповідальних за те, що Червоні підписали тоді 21-річного центрхава Сандерленда за 16 мільйонів фунтів в 2011-му році.

«Хендерсон — одна з головних причин, чому мене вирішили звільнити з Ліверпуля. Наступного дня після звільнення, керівники клубу сказали мені, що я зробив велику помилку, підписавши Джордана. Вони заявили мені, що клуб даремно витратив гроші», — почав Комоллі.

«Кожен має свою думку, але я вважаю, що ми заплатили правильну суму за Хендо. Це був перспективний британський футболіст, а ми знаємо, що ціну на доморощених гравців часто завищують. Ми були щасливі віддати за нього 16 мільйонів адже думали, що у нього велике майбутнє «.

«Я ніколи не говорив про це публічно, але був переконаний, що Джордан стане капітаном Ліверпуля. Тепер він не тільки лідер Червоних, але ще і виводить національну команду на поле», — резюмував колишній спортивний директор мерсисайдців.

У цьому сезоні 26-річний півзахисник зіграв за Червоних 9 матчів, забив 1 гол і віддав 1 гольову передачу. За національну команду Хендо провів 29 поєдинків.

Loading...

Об -

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>