Дванадцять років тому Мессі дебютував за Барселону

Автор Vobler Дата 16.10.2016 в 18:38 | Раздел Видео, Главное | Мнений 0

16 жовтня 2004 року «Барселона» проводила виїзний матч з «Еспаньолом». Ця дата стала знаменною для футбольної історії. У цьому поєдинку в складі «Барселони» дебютував її майбутній лідер Ліонель Мессі.

Чотири основні гравці «Барселони» через травми не могли взяти участь в матчі, тому Франк Райкаард, який тоді очолював «блаугранас», заявив на гру чотирьох гравців резерву, в тому числі і Мессі. П’ятикратному володареві Золотого м’яча в той момент було 17 років, три місяці і 22 дні.

Мессі з’явився на полі за вісім хвилин до кінця матчу, замінивши автора єдиного гола Деку. На футболці аргентинця був 30-й номер.

Щоб забити перший гол за «Барселону» Мессі знадобилося ще сім з половиною місяців. Це сталося першого травня 2005 року в грі з «Альбасете». Всього в сезоні 2004/2005 Мессі зіграв за першу команду 77 хвилин.

P.S Пам’ятаю ті дебютні вісім хвилин Ліонеля. А потім ще довгі сім з половиною місяців без першого голу. Говорив тоді я що з нього нічого путнього не вийде. А як помилився… Ліонель став кращим.

Loading...

Об -

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>