Дмитро Михайленко: Ми будемо битися за кожне очко

Автор Vobler Дата 31.10.2016 в 20:08 | Раздел Интервью | Мнений 0

318500Підсумки матчу між «Сталлю» та «Дніпром» на післяматчевій прес-конференції прокоментував виконуючий обов’язки головного тренера дніпрян Дмитро Михайленко:

— Важка для нас гра, але, разом з тим, дуже бойова. Виходячи з ходу матчу, ми задоволені результатом. Зуміли чинити тиск на суперника і зрівняти рахунок, хоча нам дуже важко даються удари по воротах і моменти. Хлопці — молодці. Намагалися до кінця, виконали велику роботу і були винагороджені за старанність забитим м’ячем.

— У чому причина того, що немає ударів по воротах?
— Причина одна. Всі ви вчилися в школі, закінчували інститути. Нинішні знання не прийшли до вас відразу або за один рік. Ви не відразу стали тими, ким є зараз. Те ж саме відбувається і у нас. Молодим гравцям потрібно багато чому навчитися: звикнути до темпу Прем’єр-ліги, навчитися вести боротьбу, правильно відкриватися. Є моменти, які нас радують. Може, ви на це не особливо звертаєте увагу, але ми помічаємо. Корчегін, відправившись грати за дубль з «Карпатами», один обіграв не найслабшу команду.  Коли дубль обіграв на виїзді «Сталь», явно виділявся Когут. Ми бачимо зростання. Звичайно, ми теж бачимо багато проблем в грі, особливо в атаці. Але плоди є. Цій команді потрібен час. Ми вимагаємо, багато працюємо, і хлопці розуміють, що за рахунок тільки техніки на цьому рівні вже нічого не доб’єшся — потрібні надзусилля і самопожертва. Вони намагаються перебудовуватися. Немає людей, які не віддають себе цілком. Якщо ми бачимо таке, не ставимо їх або прибираємо.

— З трибуни здається, що впевнена гра воротаря додала стабільності. Футболісти це відчувають?
— На лавочці я це відчуваю точно. Впевнена гра на виході, подказки — у нас дійсно з’явився воротар, сподіваюся, на тривалий термін, який буде вселяти впевненість і в вас, і в партнерів.

— «Дніпро» ховають, але чи правда, що команда готується до трьох іспанським зборів?
— У вас є зимовий одяг? Так? Тобто ви теж готуєтеся. Так само і ми готуємося. Не знаю, хто нас ховає. Ми такого не чуємо, не помічаємо. Може, навіть і суперник не дуже брав нас в розрахунок, поставив склад з акцентом на атаку. Нас рано ховати. Ми будемо битися за кожне очко, робити чесно свою роботу, віддаватися в матчах і на тренуваннях

Loading...

Об -

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>