Чумак: Динамо — це пройдений етап

Автор Vobler Дата 11.10.2016 в 15:21 | Раздел Премьер-Лига, Украина | Мнений 0

Півзахисник Карпат Євген Чумак розповів про свій перехід у львівську команду, згадав період кар’єри в Зірці і Динамо, а також прокоментував призначення на пост головного тренера Львів Олега Дулуба.

«Інших варіантів не було. Коли я пішов з Зірки, то Карпати першими дали зрозуміти, що хочуть бачити мене у себе, тому я без роздумів зібрав речі і поїхав до Львова. Якщо і були б якісь інші варіанти, то навіть не розглядав б їх Я зрадів, бо Карпати -…. це бренд, дуже хороший і відомий клуб як в Україні, так і в Європі Почувши про зацікавленість з боку Карпат, відразу захотів поїхати Хочеться за Карпати зіграти в лізі Європи і лізі чемпіонів Вірю , що найближчим часом ми спробуємо цього досягти «, -. сказав Чумак в інтерв’ю офіційному сайту Карпат.

Кілька днів тому на тренерському містку Карпат відбулася зміна — місце сергея ЗАЙЦЕВА Олег Дулуб зайняв.

«До цього особисто тренера не знав, але багато знав про його колишньому клубі, який він, вперше в їх історії, вивів у вищу лігу Білорусі. Можу сказати, що команда на чолі з ним грала в хороший і красивий футбол. Коли я грав за білоруське Торпедо, то Крумкачи перебували в першій п’ятірці турнірної таблиці, а це досить хороший результат як для команди-новачка «.

В кінці серпня Чумак досить несподівано покинув стан Зірки, хоча виступав за неї трохи більше місяця.

«Про Зірці враження двоякі. Перш за все, там дуже хороший колектив всередині клубу, хлопці все прості, тепло мене прийняли, з усіма добре спілкувався. Але, на жаль, є й інша сторона футболу, про яку хочеться швидше забути».

«Динамо? Сьогодні, це вже пройдений етап. Я підписав повноцінну угоду з Карпатами, тому тепер буду битися тільки за зелено-білі кольори. Не можна викинути з життя то, що я з шести років грав за киян. Коли розірвав контракт з Динамо було трохи сумно, адже віддав цьому клубу 15 років життя. І все ж розумів, що потрібно рухатися далі «

Loading...

Об -

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>