Африканський король припиняє уболівати за Німеччину

Автор avtor Дата 23.12.2014 в 21:18 | Раздел Германия, Главное, Европа | Мнений 0

Африканський король живе в Німеччині і править по Скайпу.
Тогбе Нгоріфія Кифа Коси Банса, більш відомий як «Король Банса з Хохо» — це справжній африканський король, який не вірить в старомодні методи правління. Він воліє жити в Німеччині і правити своїми підданими через Skype.
66-річний король Хохо переїхав до Німеччини свого часу як іноземний студент за обміном. Він буквально закохався в цю країну, і вирішив залишитися. І тепер уболіває за національну збірну як за свою рідну.
Цікаво, що король Банса був названий наступником корони 1987-го року, коли помер його дід, правлячий король. Банса був обраний новим королем замість свого батька і старшого брата, тому що і батько, і брат були лівшами: ця риса вважається в Хохо «нечистої» і свідчить про нечесність людини.
Коронація відбулася 1992-го року, але король Банса вирішив, що виконання королівських обов’язків не вимагає обов’язкового повернення в Африку. Так що він як і раніше живе в місті Людвігсхафен, неподалік Франкфурта, зі своєю німецькою дружиною на ім’я Габріеле. У нього є гараж, де він ремонтує машини, і він знаходить час, щоб правити двомастами тисячами своїх підданих.
Робить він це по скайпу і телефону. За повідомленнями ЗМІ, часом король не лягає спати до пізньої ночі, намагаючись розібратися з різними племінними спорами, і в обов’язковому порядку відвідує Хохо як мінімум шість разів на рік.
Хоча король Банса і залишився в Німеччині, він не дозволив цій обставині вплинути на його королівські обов’язки. Він розгорнув широку кампанію, яка повинна допомогти охороні здоров’я Хохо. Також король регулярно відправляє додому різне водоочисне обладнання.
А зовсім недавно король Банса потрапив в місцеві кримінальні новини. Якось раз, повернувшись додому, він виявив, що злодії проникли в його будинок і вкрали чотири золотих корони. Також зникли і деякі інші королівські регалії, в тому числі золотий ланцюжок, раніше належить його бабусі і дідуся.
«Злодії залізли на балкон першого поверху, за допомогою важеля підняли двері, потім зламали шафи і все розграбували», — сказав король в інтерв’ю UK Times. Вік вкрадених речей нібито становив не одну сотню років, а загальна сума вкраденого становить 25000 доларів. Тепер він вирішує, чи уболівати за німецький футбол, якщо в цій країні його грабують, а поліція не може гарантувати повернення реліквій.

Loading...

Об -

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>