Футболіст Прем`єрліги: ракети летять з боку Росії

Автор avtor Дата 16.09.2014 в 11:56 | Раздел Интервью | Мнений 0

Півзахисник «Карпат» Михайло Кополовець поділився враженнями від відвідин військового полігону.

«Те, що ми їхали подуріти, постріляти — це одна справа. Зрозуміло, що в такій ситуації підготовка потрібна всім. Але коли бачиш цих людей — аж мурашки по шкірі. Ми постріляли і поїхали, а вони залишаються там і їдуть воювати. Інструктори кажуть, що багато людей, яких вони навчали, не повертаються звідти живими.

Коли їздили в госпіталь, спілкувалися з хлопцями, які повернулися із зони АТО. Вони кажуть, що воюють самі з собою. З ким воювати, коли цих сепаратистів вже нікого немає… Вони кажуть: «Міша, ми з автоматами їдемо, а проти нас «Град». З ким воювати, коли 10 квадратних кілометрів накриває цей «Град»? З ким вони воюють? Гаразд, коли ти йдеш воювати — ти знаєш, що можеш когось вбити, тебе можуть. А коли ти просто йдеш, і тебе накриває ракета… Ракети летять з боку Росії, 50 людей поклали за один раз.

Знаєте, коли спілкувалися з людьми, які будуть туди їхати… У них така впевненість в очах! Вони такі всі бадьорі, ніби їдуть не на війну, а кудись на свято. Вони вдихнули в мене впевненість. Вони не їдуть ні на кого нападати, вони їдуть захищати країну і себе. Настрій у них бойовий. Багато молодих, яким по 23-25 років. Але який в них бойовий дух», — сказав Михайло Кополовець.


Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>