Вацко: Малолітні іноземні щенята стали в Україні мільйонерами

Автор avtor Дата 10.08.2014 в 18:25 | Раздел Интервью | Мнений 0

Футбольний коментатор Віктор Вацко прокоментував ситуацію з утікачами-легіонерами в УПЛ.

«Проаналізуйте трансферну роботу всіх українських клубів. Чітко помітно, що проблема як утримання ключових іноземних футболістів, так і якісного підсилення команди — це не лише проблема «Дніпра».

На жаль, це проблема усієї країни, причина якої усім нам прекрасно відома. І ситуація ця прекрасно проявляє моральні та людські якості деяких зіркових заробітчан, яким, вибачте на слові, просто насрати на свої клуби, які перетворили їх, малолітніх щенят, на мільйонерів, на країну, яку представляють ці клуби, на емблеми на футболках, які вони так «щиро» виціловували, на вболівальників, які їх ледь не на руках носили. Показуха закінчилась, почався шантаж.

Сподіваюсь, що наші клуби зуміють гідно відповісти шантажистам у юридичному просторі. А з іншого боку, розумію, що на даний момент в Україну сильні футолісти-іноземці не приїдуть. Дай Боже, використати цю ситуацію на користь вітчизняної молоді. Вона є. Вона може грати. Потрібно лише довіряти. І перші тури це показують», — заявив експерт.

Loading...

Об -

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>