Костянтин Мазур: трансфера Теодорчика треба всіма шляхами уникнути!

Автор avtor Дата 21.08.2014 в 14:53 | Раздел Главное, Премьер-Лига, Украина | 1 мнение

Костянтин Мазур, український журналіст та футбольний функціонер, котрий свого часу керував стадіоном Міський в Познані, прокоментував чутки про трасфер польського форварда Теодорчика до київського «Динама».

Я коли побачив інформацію, що «Динамо» знайшло форварда і це має бути Теодорчик з Познаньського Леха[1], то просто не стримався. Як у Великому Динамо можуть взагалі думати про купівлю так слабких гравців?

Проживаю в Познані вже кілька років і спочатку спостерігав за Теодорчиком, коли він був гравцем Полонії Варшава, потім Леха Познань. Зараз кожного тижня дивлюся на футбол у його виконанні і скажу коротко: «Краще вже Мілевський».

Напишу дві головні причини, чому не варто ним цікавитись:

1. Теодорчик заслабкий для НАВІТЬ польської ліги.

Довго шукати не будемо – візьмемо останній матч з його участю Лех — Погонь (Lecz — Pogoń). Був на ньому і іноді було враження, що вболівальники вибіжать на поле вчити саме Теодорчика грати у футбол, а по його пасах\ударах не жаліли ані слів критики ані свисту. Відкриваємо опис матчу від польських журналістів[2]:

«Początek meczu był całkiem niezły w wykonaniu obu drużyn [] ale najlepszą sytuację zmarnował Łukasz Teodorczyk.» (Початок матчу був цілком непоганий у виконанні обох команд […] але найкращу ситуацію змарнував Теодорчик)

«Teodorczyk miał duży zapał do gry, lecz jego niektóre zagrania wołały o pomstę do nieba.» (Теодорчик мав велике бажання грати, але деякі його паси просили небесної кари)

Ось відео з того матчу: http://www.meczyki.pl/skroty/38522/lech_poznan_pogon_szczecin_11.html

«Блиск» Теодорчика в наступних хвилинах:

0:11, 0:56, 1:14

 

2. Не врівноважений нервово, за це отримав більшість своїх карток.

 

Хотів би також віднестися до написаного автором статті на 1927.kiev.ua

„Нагадаємо також, що Теодорчік є гравцем національної збірної Польщі.”

Важко назвати його «гравцем» національної команди, як він виступив лише в 6 матчах, більшість з яких не була «за пункти». Повноправний дебют відбувся на відбірковому матчі з Україною, коли Польща програла 1-3, тобто не так давно. Два з трьох голів забив у грі з Румунами, коли: по перше Румунія виставила запасний склад, по друге зустріч була визнана FIFA неофіційною. Останній матч за збірну Польщі заграв у січні 2014 проти Норвегії, але в 63 хвилині за порушення на противнику без м’яча отримав червону.[3]

На фото: Костянтин Мазур

„Сума трансферу може скласти 4 мільйони євро.”

Не знаю хто видумав ці цифри! За схожу ціну з Леха переходив Левандовські до Борусії Дортмунд, але Левандовські був королем бомбардирів і мав «нюх» до того, де і коли буде м’яч, а от Теодорчикові цього ой як не вистачає.

Його висвистують вболівальники на кожному матчі і Лех хоче його швидко позбутися.

Якщо можете, зверніться будь ласка до людини, котра відповідальна за трансфери і нехай ще раз подумає!

Костянтин Мазур[1] http://1927.kiev.ua/news/view/15633

[2] http://wyborcza.pl/1,91446,16486571,Ekstraklasa_pilkarska___Lech___Pogon_1_1.html

[3] http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/wydarzenie/24839


Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>