Тренера в студію!

Автор vladislavskiy Дата 28.04.2014 в 00:42 | Раздел Главное | Мнений 0

«Динамо» закономірно втрачає очки в чемпіонаті та спускається все нижче в турнірній таблиці. Спочатку з горем навпіл виграли полтавську «Ворсклу», потім ледь не програли «Чорноморцю», а вже сьогодні програють донецькому «Металургу». Зрозуміло, що в цьому немає вини Сергія Станіславовича, тому що спадок Олега Володимировича Блохіна буде переслідувати команду доти, поки інший спеціаліст не зможе вкласти в голови футболістам, що вони повинні грати в футбол. Нічого складного, вони повинні просто виконувати свою роботу – грати в футбол. Все геніальне просто, але не кожен зможе донести до великого колективу одну думку, яку повинні зрозуміти всі футболісти.

в.о. головного тренера «Динамо» Київ

Стосовно Реброва. Надії на нього, звісно, покладати можна, але не занадто великі. По-перше, не треба забувати, що на поле виходить команда, яку будував, але недобудував Блохін. Такий собі недобудований хмарочос. Футболісти начебто й хочуть перемагати, біжать, але куди – невідомо. По-друге, що він зможе кардинально змінити в чемпіонаті? Команду йому дали тоді, коли стало зрозуміло, що друге місце киянам навіть не світить. Треба бути найкращим в світі мотиватором і психологом, щоб налаштувати команду на подальшу боротьбу. Треба бути найкращім в світі стратегом і тактиком, щоб все кардинально змінити. Єдине за що можна зачепитися – Кубок, але це в деякій мірі утопія. Якщо з одеситами є ще якісь шанси, то з «Шахтарем», дивлячись правді в очі, – ніяких. Донеччани набрали оберти, тому навряд чи «Динамо» знайде, що їм протиставити.

Про відставку Блохіна. Чесно кажучи, коли Олег Володимирович приходив до команди, я аплодував стоячи й шанобливо знімав шляпу. Я чекав  на те, що «людина з динамівським серцем» зможе зробити те, про що мріють усі вболівальники «Динамо», включаючи Ігоря Суркіса. А мріяли всі про одне – про команду, яку боятимуться. Про гру, яка буде збирати аншлаги на «Олімпійському». Про повернення справжнього «Динамо», по якому всі скучили. Всі вважали, що Блохін врятує, говорили, що допоможе. А він просив час, який, як виявилося, плинув швидше, ніж вважалося.

Дійсно, може він був правий. Треба час. Блохін дав урок, який не повинен бути майбутній тренер «Динамо». Далі треба знайти того, хто підходить. А там вже справа часу.

Колектив, якому потрібен тренер

Головне, що виконавці є. І треба шукати того, хто зможе бути не «фізкультурником» або мотиватором, а стратегом, тактиком та справжнім психологом. Все одно: чи то Маркевич, чи то Григорчук, чи то Бердиєв, чи іноземець, який не володіє російською. Головне – тренер.

Антін Владиславський, для 11na11.com


Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>