УЄФА і ФІФА розглянуть питання санкцій щодо Росії

Автор 11na11 Дата 17.03.2014 в 19:26 | Раздел TabloID, Главное | 1 мнение
Крім економічних і політичних обмежень, на Російську Федерацію можуть накласти ще й футбольні санкції у зв’язку зі спробами відрізати Крим зі складу України через військову інтервенцію і подальший нелегітимний референдум.
Зокрема, британський The Telegraphінформує, що футбольні чиновники готові розглянути питання щодо позбавлення Росії права проведення Чемпіонату світу-2018. Попри те, що світова та європейська футбольні асоціації є повністю незалежними, європейські політики не дозволять їм продовжувати політику «футбол — це просто бізнес», коли одна країна зазіхає на територіальну цілісність України, гарантовану, зокрема, Росією та США.Також розглядають можливість серйозного тиску на УЄФА та клуби західної Європи, які мають тісний фінансовий зв’язок з Росією. Зокрема, мова про німецький «Шальке», титульним спонсором якого є кампанія «Газпром». Також під пильною увагою «Зеніт» і «Челсі».

Уболівальники «кобальтових» готові навіть просити клубних босів клубу розірвати угоду з російським газовим монополістом. Однак не варто забувати про те, що «Газпром» є спонсором Ліги чемпіонів УЄФА (найдорожчого клубного турніру Європи), а недавно почав співпрацю також з ФІФА.

Як би там не було, Європарламент вимагав, щоб на матч 25-го туру чемпіонату Німеччини проти «Аугсбурга» футболісти «Шальке» вийшли на поле без написів на майках. Проте, пам’ятаючи про вкрай вигідний спонсорський контракт з росіянами, гельзенкірхенці відмовились це зробити навіть на один матч.

Європейські експерти вважають, що цей момент тиску може бути лише початком у низці дій для запобігання військової ескалації з боку Росії  та примушення Путіна до переговорів та компромісів.

Источник:http://football24.ua


Loading...

Об -

Комментарии:

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>