Матч туру. Манчестер Сіті — Арсенал (ВІДЕО)

Автор 11na11 Дата 14.12.2013 в 20:58 | Раздел Англия, Видео, Главное, Голы | Мнений 0

Матч на «Etihad» був центральним 16-го туру Англійської Прем’єр Ліги. Більш того, матч між «Манчестер Сіті» і «Арсеналом» був дуже важливий не тільки з точки зору турнірної таблиці, а й у контексті морального стану команд, яке після матчів Ліги чемпіонів дещо різниться. Команди підійшли до гри дуже серйозно. Якщо говорити про «Арсенал», то в Прем’єр-лізі у «канонірів» все гаразд. Підопічні Арсена Венгера очолювали таблицю, маючи значну перевагу в п’ять очок над найближчими конкурентами з «Ліверпуля». Проте, останній поєдинок у чемпіонаті «Арсенал» виграти не зміг, та й у Лізі чемпіонів лондонський колектив очікувало розчарування. «Манчестер Сіті», в свою чергу, підійшов до поєдинку проти «Арсеналу» в дуже хорошому настрої. Причиною для цього стала все та ж Ліга чемпіонів, в якій «Манчестер Сіті» теж посів друге місце в групі, але ж «городяни» були близькі до абсолютної сенсації. Якби команда Пеллегріні забила на гол більше, то перше місце посіла б «блакитний місяць», а не мюнхенська «Баварія». Саме такі настрої перед грою були як в одної, так і в іншої команди.

Стартові склади :

Ман Сіті : Пантілімон, Сабалета, Компані, Демікеліс, Кліші, Фернандіньйо, Туре, Насрі, Сілва, Агуеро, Негредо

Арсенал : Щесни, Санья, Мертезакер, Косельні, Монреаль, Фламіні, Ремсі, Уілшер, Озіл, Уолкотт, Жиру

Матч почався дуже жваво. Атмосфера на стаідоні була просто шалена, чим і відзначається Англійський футбол. Хоча початок матчу був за Ман Сіті, перший момент створили гості. Озіл від лицьової м’яко накинув м’яч на дальню стійку, звідки Уілшер, без перешкод пробивав першим дотиком! Зірвався ігровий снаряд з ноги Джека. А от вже на 14-й хвилині рахунок був відкритий. Сіті відкрив рахунок. Після подачі кутового Демікеліс від ближньої стійки скинув м’яч на дальню, а Агуеро відправив круглого за призначенням! 1:0! Після цього, темп гри тільки збільшився. Небезпечні моменти були як в однієї команди, так і в іншої.  Але, гості виявилися щасливішими. На 31-й хвилині, м’яч у ворота Пантілімона забив Уоллкот. Ремсі обікрав у центрі поля Туре, тут же розігнав контратаку і віддав м’яч лівіше на Озіла, а Месут після короткої паузи акуратно катнув круглого трохи назад під удар Уолкотту. Тео першим дотиком акуратно вклав ігровий снаряд у ворота. 1:1! Пілся пропущеного м’яча, господары выдразу пішли в контрнаступ та прижали «канонірів» біля їхнії воріт. І гол мав статися. Знову Сабалета залишився один на своєму правому фланзі, Туре віддав йому відмінну передачу, а Пабло на цей раз не схибив і точно викотив м’яч поперек на Негредо. 2:1. Так і закінчився перший тайм.

Другий тайм почався з атак МС. І «городяни» добилися свого вже на 51-й хвилині.  Самі собі привезли третій м’яч футболісти Арсеналу. Фламіні не зумів прийняти передачу Озіла від бічної лінії, Фернандіньо тут же зіграв на перехопленні і, зробивши пару кроків, акуратно викрутив круглого у дальній кут. 3:1. На 56-й хвилині забійний момент упустив Жиру! Санья вирізав класну подачу справа, Олів’є виявився першим на м’ячі і підрізав круглого в напрямку дальнього кута, але трохи промахнувся! «Бендтнер б зробив хет-трик» (с). Арсенал виглядає куди краще в другому таймі, але рахунок, звичайно, явно не на їх користь. І на 63-й хвилині відіграють один м’яч каноніри. Коротка перепасовка, Ремсі закидає м’яч на що знаходиться на межі офсайду Уолкотта, а Тео прекрасним обвідним ударом посилає круглого в дальній верхній кут! 3:2! Дубль Тео. Городяни відповіли буквально тут же. Навас-під Монреаля низом прострілив у штрафну, а Давід Сілва вдало підставив ногу без шансів для Щесни. Просто, але ефективно. 4:2. На 72-й хвилині матчу ризикований крок від Венгера. Замість Фламіні на полі з’явився Серж Гнабрі. А це означало, що тренер лондонців перейшов в абсолютну атаку. Вже під кінець матчу Фернандіньо добиває Арсенал. Уілшер втратив м’яч на своїй половині поля, організувавши випад три в два на свої ворота, бразилець у штрафному обіграв Мертезакера і холоднокровно переграв Щесни. 5:2! Йшов додатковий час — і тут різко почалося щось незвичайне. 95-а хвилина — після розіграшу кутового Санья накинув м’яч точно на голову Мертезакеру, який метрів з шести пробив точно. 5:3. 96-а хвилина — Мілнер прокинув м’яч повз Щесни і впав в чужій штрафній. Симуляція наявності, але Аткінсон вказує на точку. Туре з одинадцяти метрів переграв кіпера Канонірів. 6:3. На цьому голепад закінчився.

Манчестер Сіті добуває тяжку перемогу, яка зближує їх до першого місця. А ось, Арсенал навпаки, хоч і залишається на першому місці, але підпускає все ближче своїх найближчих конкурентів —  Челсі, Ман Сіті та Евертон. Відзначимо також дебютні голи від Фернандіньйо, який нарешті знайшов себе у новому клубі.

Коротка статистика матчу :

Серхіо Агуеро 14′
    31′ Тео Уолкотт
Альваро Негредо 39′
    42′ Лоран Косельні
Томас Вермален
Давид Сильва 49′
Фернандіньйо 50′
Серхио Агуеро
Хесус Навас
50′
    63′ Тео Уолкотт
Давід Сільва 66′
Давід Сільва
Джеймс Мілнер
71′
    72′ Матьє Фламіні
Серж Гнабрі
    76′ Олив’є Жиру
Ніклас Бендтнер
Венсан Компані 80′
Фернандіньйо 88′
Самір Насрі
Хаві Гарсія
90′
    90+4′ Пер Мертезакер