Франков вважає, що повторюється історія 1984 року

Автор avtor Дата 03.12.2013 в 22:46 | Раздел Главное, Премьер-Лига, Украина | Мнений 0

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков в своїй конференції на Мatchday відповів на питання, який порівняв нинішню ситуацію в «Динамо» з історією 1984 року.

«Не намагайтеся застосовувати реалії 1984 до нашого часу. Все змінилося. Кращий приклад — Алекс Фергюсон виграв перший трофей з МЮ після чотирьох років роботи. Зараз він вилетів би ластівкою з вікна в другий сезон роботи. А в тій ситуації з Лобановським взагалі все було інакше — він повернувся в свою команду, яку залишив зовсім недавно, про яку знав усе хоча тому, що очолював її друг і помічник ВВЛ… Тренери взагалі повинні чітко уявляти, на що йдуть, а президенти — чітко прописувати, чого від них хочуть. Скажімо, ставити Блохіну завдання вибити з першого місця «Шахтар» було б занадто самовпевнено — у них ресурс потужніший з усіх боків, а ось поступатися «Металісту» і демонструвати настільки бляклу гру в Європі — вже ніякої критики не витримує. Крім того, за плечима Блохіна найпотужніші за нашими мірками капіталовкладення в гравців, за це теж потрібно відповідати. У нього, безумовно, є причини — невдалий тандем, хвороба, смерть батьків… Тому як мінімум ображати Блохіна я ніколи не буду. Але «Динамо» від цього не легше», — написав Артем.

Loading...

Об -

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>