Фіорентина — Дніпро. Провал останнього туру

Автор 11na11 Дата 13.12.2013 в 10:04 | Раздел Видео, Главное, Лига Европы | 1 мнение

Флоренція зустріла «Дніпро» гарною погодою. На термометрі стояла позначка +7.  Обидві команди ще до матчу гарантували собі вихід в плей-офф. Але одне питання залишалося відкритим — хто ж буде першим? «Фіорентина» знаходиться на 5-му місці у своєму чемпіонаті, так як «Дніпро» — на 4-му. Одна й інша команди підійшли до матчу з не дуже гарним настроєм, бо і «Дніпро» і «Фіорентина» програли свої матчі в чемпіонаті. «Фіалки» знаходилися на 1-му місці в групі з 13-ма очками, а «дніпряни» з 12-ма. Тож, господарів влаштовувала і нічия, а от гостей тільки перемога. Отож, так і почали гру.

Гра почалася жваво. Виникали моменти як у однієї команди, так і в іншої. На 5-й хвилині Амброзіні небезпечно пробив головою, але вище воріт. На 8-ій хвилині вже «Дніпро» відповів ударом Федецького — але знову не точно. Отож, перші хвилини контроль м’яча був повністю за «Фіорентиною», в той час як гості тільки контратакували. І це приносло свої плоди. На 13-й хвилині Коноплянка розігравши стіночку з Ротанем викрутив в дальній вугол воріт Нето — 0:1! Третій точний удар Коноплянки в цій Лізі Європи та 9 — у сезоні. А для Руслана Ротаня ця передача стала 12 гольовий в сезоні. За цим показником наш капітан — кращий. Гол Коноплянки не став горем для флорентійців. Вони спокійно продовжували грати, якби знаючи, що рано чи пізно відзначаться. І забили : після помилок Влада та Федецького, Куардадо навісив на відкритого Хуакіна, і той в протихід Бойку відправив м’яч до сітки воріт. 1:1.

Другий тайм провели спокійно. «Дніпро» повністю віддав ініціативу господарям. Навіть майже не атакувавши. Все було так, як у грі з «Металістом» та «Зорею». Спочатку італійців вибачили помилку захисників, а на другий раз — забили. Амброзіні відібрав м’яч в центры поля, віддав його на Куардадо — останній фінтом обвів Ротаня і поцілив в дальній вугол — Бойко безсилий. В той час як «Дніпро» нічого створити не зміг. Окрім, Коноплянки який тільки й тащив на собі атаку.

Дніпро, програв в цьому сезоні «Фіорентині» двічі, з однаковим рахунком. Закінчили дніпряни груповий раунд Ліги Європи на другому місці, таким чином потрапивши до несіяних команд. Чекаємо жеребкування в понеділок 16 грудня, а поки — дніпропетровців чекає переліт в Україну, і довгоочікуваний відпочинок. Але, здалося, що відпочинок в них почався ще на початку грудня..