Україна — Франція. Хтось втащив по саме не хочу (ВІДЕО)

Ажіотаж навколо сьогоднішнього матчу в Києві просто зашкалював. Так, гра Україна — Франція за популярністю перегнала навіть матч Швеція — Португалія. І треба підмітити — цілком закономірно. Україна обіграла французів. Мрії українців стали реальністю. Таку гру, яку продемонструвала команда Фоменка можна записувати у навчальний посібник. Сьогоднішній матч увійде в історію світового футболу, бо ми довели, що якими б зірковими не були гравці збірної Франції — наші хлопці здатні дати бій, і не тільки протриматися на полі, а й переграти «зіркову команду».


Зазнайки отримали по носу. Когути, які сиділи на чужій для українців вушанці в троллінгових картинках від французів, полетіли разом з тою шапкою геть. Фоменко повністю переграв Дешама, кожен окремо взятий український гравець проявив більше бажання, ніж його візаві. Звісно, заспокоюватися ще рано, особливо з урахуванням, що через дискваліфікацію у Парижі не зіграють Федецький і Кучер. Але й «божественний» Рібері не зіграє в наступному матчі. Таким чином, суттєвий крок до першої в історії української перемоги в плей-офф зроблено. Французи подавлені та пригнічені. Чого ще можна бажати?

Олександр Кулеба, для 11na11.com

Loading...

Об -

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>