Як Балотеллі з’ясовує стосунки з Манчіні

Автор 11na11 Дата 03.01.2013 в 21:21 | Раздел TabloID, Англия, Главное | Мнений 0

Балот_манч1

Ранкове тренування розпочалося нормально. Але воно не передбачало манішок на футболістах. Роберто попросив Маріо зняти манішку, той схоже відмовився, пам’ятаючи, як тяжко йому ця вправа(одягання манішки) дається. Тож тренер власноруч захотів виправити ситуацію…

Балот_Манч2

Футболіст і тренер зблизилися. Схоже Маріо почав пояснювати, чому саме не хоче розставатися з футбольним атрибутом.

Балот_Манч3

На цьому фото ситуація ще більше загострилася і можливо Маріо згадалося наболіле(те як він полірує лавку запасних), логічно, що атаканте міг запитати: «Чому Я не граю??», далі слухаючи відповідь тренера, пильно спрямувавши погляд та ходу на Манчіні.

Бал_Манч Наступна світлина зображає ситуацію, яка набуває фінальної стадії – розв’язки. Неозброєним оком видно, що Манчіні, розсердившись остаточно, хоче провчити неслухняного підопічного та провести борцівський прийом — «кидок через спину з поворот на опорній нозі»(спостерігати прийом можна тут, з 2хв 52 сек.).

Бал_Манч

І на останньому фото ми бачимо, як секунданти розводять бійців по кутах, щоб згодом розпочати другий раунд! Незрозумілим залишається те, чи зумів Роберто провести прийом, чи можливо Маріо застосував контр-прийом?? Отже чекаємо цікавих фоторепортажів з борцівських полів Англії — зокрема, та всієї Європи в цілому!

 

 Галущенко Вадим для 11НА11.КОМ

Loading...

Об -

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>