Чи варто чекати на Гранквіста?

Автор 11na11 Дата 03.01.2013 в 14:58 | Раздел Премьер-Лига, Трансфермаркет, Украина | Мнений 0

Трансферна істерія в інтернет-ЗМІ продовжується. Якщо говорити про Україну, то найбільш «смаженим» є питання про перехід до київського Динамо центрального захисника Дженоа, шведа Андреаса Гранквіста.

Враховуючи проблеми киян у захисті взагалі та у центрі оборони зокрема, а також дефіцит не те що класних, а взагалі будь-яких виконавців на цю позицію (пригадаємо, що фактично у киян залишилося два центрбеки – Євген Хачеріді і Тарас Михалик).

Спочатку точилися розмови про те, що клуби ведуть переговори, потім – згоду досягнуто і залишилися суто формальні питання. Сьогодні ж з‘явилася протилежна інформація. Ніби то Гранквіст вже не їде до Києва, оскільки ним зацікавився місцевий клуб з Неаполя. Звісно, якщо Гранквісту обирати між Динамо та Наполі, то вибір паде на останнього. По-перше, їхати далеко не треба – якихось 700 км від Генуї до Неаполя. По-друге, нинішні кияни не рівня амбіційним неаполітанцям. Єдине, що теоретично може схилити шальки терезів на користь динамівського клубу, — це гроші. Якщо Блохіну дійсно потрібен цей доволі майстерний захисник, і він це доведе власникам, то, можливо, ми навесні побачимо на полі у складі киян вже двох представників Дженоа – Велозу та Гранквіста. Але поки що ситуація складається не на користь біло-синіх.

Ohrim для 11×11.com

Loading...

Об -

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>