No faith

Автор 11na11 Дата 02.10.2012 в 14:18 | Раздел Главное, Лига Чемпионов, Чтиво | Мнений 0

Сьогодні в ЛЧ грає «Шахтар». Не з ким-небудь грає, а з великою та жахливою «Старою сіньйорою». Чи насправді вона така жахлива дізнаємось вже за вісім годин, але мова не про те.

Довго не міг зрозуміти, що ж не так із сьогоднішньою грою. Точніше з моїм відношенням до неї. Заціпило… Але ж, от, Еврика!!! Проблема в тому, що я десь напівсвідомо бажаю «гірнякам»… ПОРАЗКИ. Хочу, щоб вони перечепилися через той «Юве» і летіли… Десь 3:0 чи 4:1, не менше.

Мозок протестує: «Ти при своєму розумі, хлопче? Це ж свої, рідні, українські! Як ти можеш уболівати проти??? А як же рейтинги? Ти ж давно хотів, щоб в Лізі Чемпіонів грало три українські команди!». Погоджуюсь. А на душі кішки шкребуться… Хіба вони свої, рідні, українські?.

І справа не в тому, що я вболіваю за «Динамо», а кияни з донеччанами запеклі вороги на полі (а останнім часом – і за його межами). І навіть не в тому, що «Шахтар» важко назвати українською командою, оскільки українців там – кіт наплакав (теперішнє «Динамо» чим краще? Теж одні нігерійці, бразильці, португальці, хорвати бігають, трохи українцями розбавлені).

Все просто і одночасно складно: Я Не Вірю. Я не вірю цій команді, і не вірю в її успіхи. Хоч що хочете робіть! Лігу Чемпіонів може виграти тільки Велика Команда і тільки Команда з великої літери може грати у фіналі цього турніру. Можливо я помиляюся (це навіть краще для всього українського футболу, якщо мої думки хибніJ), але «Шахтарю» ще дуже далеко до звання «Великої Команди». Роздута мильна бульбашка, яка сяє на просторах неньки-України. А далі – зась… Хіба що років через …надцять. Не Вірю.

Ні, щиро кажучи, нинішньому «Динамо» туди (в Європу) взагалі нічого дивитися. «Дніпру» та «Металісту» також рано про великі перемоги замислюватися. Їх рівень – Ліга Європи, нехай там успіхів досягають.

Але й «Шахтарю» годі плекати ілюзії стосовно яскравого майбутнього у Лізі Чемпіонів, принаймні найближчим часом. Я так вважаю. З іншого боку, я з радістю заберу свої слова назад і висиплю собі на голову пригоршню попелу, якщо «Шахтар» дійде хоча б до півфіналу найпрестижнішого європейського турніру.

Вибачте, якщо я образив чиїсь уболівальницькі почуття. Але я маю право на свою думку. Що бачу – те кажу. Як той акин…

Віталій Охрименко (ohrim) для 11х11.com

Loading...

Об -

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>