ПСЖ – Динамо. Повний провал

Автор 11na11 Дата 18.09.2012 в 23:17 | Раздел Главное, Лига Чемпионов | Мнений 0

ПСЖ: 30.Сірігу, 2.Тbяго Сілва(Камара,82), 13.Алекс, .17. Максвелл, 26.Жалле (К), 7.Менез(Нене,77), 14.Матюйді, 20.Шантом, 24.Верратті, 27.Пасторе, 18.Ібрагімові(Лавессі,73).

«Динамо»: 35.Коваль, 2.Данило Сілва, 17.Михалик (К)(Бетао,46), 33.Тайво, 34.Хачеріді, 4.Мігел Велозу, 9.Ярмоленко, 19.Гармаш(Вукоєвіч,53), 21.Кранчар(Гусєв, 77), 11.Браун, 85 . Раффаель

Запасн ПСЖ і: 1.Душез, 6.Камара, 22.Арман, 10.Нене, 12.Бодме, 11.Лавецці, 19.Гамейро

Запасні «Динамо»: 1.Шовковський, 3.Бетао, 5.Вукоєвич, 20.Гусєв, 23.Богданов, 36.Нінкович, 13.Мехмеді

З першої хвилини заволоділи територіальною та атакуючою  перевагою ПСЖ. Вони з перших хвилин пішли в гострі атаки, які  завершувались здебільшого дальніми ударами по воротах Коваля.

На 18 хвилині Михалик  на думку арбітра збиває Менезеса і призначає  11-ти метровий,  який  реалізує  Ібрагімовіч.

Після цього  ПСЖ  володів м’ячем, но після цього  ПСЖ забиває другий та третій м’яч.

На 29  забиває Тьяго Сілва , а 33  хвилині Алекс.

Після цього Динамо заволоділо перевагою до кінця тайму, створивши при цьому декілька небезпечних моментів, але все марно.

Другий тайм Динамо розпочало із-заміни. Замість травмованого Михайлика вийшов Бетао, і після цього заволоділо невеликою територіальною перевагою, і вже на 53 хвилині провело другу вимушену заміну. Замість травмованого Гармаша вийшов Вукоєвіч.

І після заміни ПСЖ знову заволоділа перевагою.

На 73-хв вийшов Лавессі замість Ібрагімовіча.

Динамо та ПСЖ після цього обмінялися небезпечними моментами,  Динамо провело останню заміну – замість Кранчара вийшов Гусєв, а у ПСЖ вийшов Нене замість Менезеса.

Після 82 хвилии Динамо заволоділо перевагою в атаці і після цього на 87 хвилині Велозу з  правого флангу метрів 30-ти пробив  у ствір воріт, і після того як дезорїнтував воротаря Вукоєвіч м’яч потрапив у сітку воріт.

Але вже на 91-і хвилині Псторе з гострого кута забиває четвертий гол у ворота Динамо.

Матч завершився перемого ПСЖ з рахунком 4-1.