Динамо – n-е перезавантаження!

Автор 11na11 Дата 24.09.2012 в 20:32 | Раздел Главное, Премьер-Лига, Украина | 1 мнение

Історія має властивість повторюватися, що й трапляється нині. Київське Динамо вкотре за останні роки залишається без головного тренера. Не варто нагадувати про розпал єврокубкової боротьби(її мабуть не буде) та чемпіонату України(схоже будуть 2-гі, в кращому випадку), де команда  має боротися без наставника(поки що). Від часу втрати метра так ніхто по справжньому і не керував, не досягав. Можна згадати проблески у вигляді чемпіонств та кубків на внутрішній арені та Лігу Європи. Але в порівнянні з тим, що було до, те що є після – майже ніщо.

Кожного разу приходить новий тренер, ставляться перспективні задачі. Коучі отримавши кредит довіри навіть хочуть скаконути з командою вище голови, заявляючи несамовито про це на пресухах. В команду приходять нові солдати-бійці, які покликані йти за своїм полководцем і в воду, і в пекло, і до чорта на рога. Вболівальники бачать ці перетрубації – запалюються надією про подвиги цього загону. Звичайно всі вірять в краще відмовляючись аналізувати сувору дійсність та бути реалістами. Так трапилось і цього разу.

Як можливо придбавши дороге авто представницького класу та посадити за штурвал водія, який до цього крім «жигулів» нічим більше не керував? Та ще й заправити «залізного скакуна» дешевим А-76? На ці питання може тепер відповісти кожен з нас. А найперші повинні відповісти керівники ФК Динамо(Київ). Чому вони не пошкодували коштів на літню трансферну компанію? Яка дозволяла дивитися з великим оптимізмом в майбутнє команди. За останні років 10 вперше (надіємся не в останнє) були залучені в команду гравці дійсно високого класу. Плюс до того ж яскраво «спалахнули» власні вихованці та залишилися досвідчені старожили. Цей симбіоз мав призвести разом з певними каталізаторами(а це насамперед мав бути тренер) до утворення вибухової речовини на зразок тієї,що була – ДИНАМО(КИЇВ) 99/00.

На практиці виявилось все по іншому. Пошкодувавши грошей на тренера з Європи, машина заглохла. І в цьому вина тільки керівників клуба. Юрій Сьомін все, що міг робив, а що не міг – не робив! Можна розказувати багато: що тренер обмежував команду в тактичному плані, був прогнозованим,зіткнувся з гравцями класом вище ніж він — тренер, потребував ще часу для налагодження цього механізму. Це все лірика і вже байки.

Чекаємо контракту з європейським, досвідченим тренером. Який прийде раз і на довго. Оскільки як кажуть спеціалісти команда будується три роки. І на третій рік видно кінцевий результат. Три роки звісно ніхто, як завжди чекати не буде, хоча хто знає. Металіст та Шахтар не були б тими командами, якими вони зараз є, як би не довготривала праця їх незмінних наставників. Тож чекаємо аналогічних спеціалістів в Києві.

Ласкаво просимо вельмишановні!

Вадим Галущенко vadimsmila, 11na11.com

Loading...

Об -

Комментарий 1
Ваше мнение
  1. avtor:

    Вадиме! Ти мене вибач, проте якщо ти й надалі ігноруватимеш ті умови, що їх я прописав у стартовому листі тобі, я змушений буду тебе вилогінити. У тебе немає великої фотки, котра використувується мініатюрою, у тебе немає підпису під статтею з активним посиланням на наш ресурс, і ти, навішо — невідомо, приліпив новину, хоча приліплюю новини або я, або два інших адміни. Новину треба просто пулікувати, при чому у твоєму цьому випадку, коли це авторський матеріял, то зозначати дві рубрики: Главная та Україна, аби новина з’явилася вгорі у великому екрані і внизу в рубриці.
    З пов, Микола В.! (avtor)

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>