Жінки — арбітри!

Автор Дата 11.03.2011 в 14:14 | Раздел Видео, Интервью, Фото | Мнений 0

Футбол — гра справжніх чоловіків! Здавалося б,тут не місце жінкам,хоч на футболі можна побути в чоловічій компанії,подивитися за грою справжніх майстрів,чи й самому побігати.Але жінки вже заполоняють навіть суто чоловічі справи,навіть футбол!Вони грають в футбол,тренують,стають президентами футбольних клубів,судять матчі.От саме про жінок-арбітрів ми й поговоримо сьогодні,і в першу чергу про українських жінок. В 2011 році ФІФА до переліку міжнародних арбітрів та асистентів включила 30 українських рефері. Серед них 7 жінок. Статус арбітрів ФІФА отримали Наталія Алексахіна, Інна Дідич, Катерина Монзуль, асистентів арбітра – Катерина Зора, Наталія Рачинська, Яна Сащина, Марина Стрілецька.А комітет арбітрів УЄФА розподілив міжнародних арбітрів за категоріями. Привертає увагу те, що єдиним українським арбітром найвищої категорії «Еліт» (мова йде і про жінок, і про чоловіків) є харків’янка Катерина Монзуль. Наталя Алексахіна з Кіровограда перебуває у другій категорії, а киянка Інна Дідич ? у третій. Найвище ж серед вітчизняних арбітрів-чоловіків опинився одесит Віктор Швецов. Але він потрапив тільки у третю категорію. Решта наших представників ще нижче – у четвертій категорії.

Катерина Монзуль

Світлана Панкратьєва

Крістіна Сперелуп

Але ситуації з жінками-арбітрами приводять і до кумедних ситуацій.Під час матчу у другій бундеслізі між «Гертою» й «Алеманією» стався курйозний випадок ? півзахисник «Герти» Петер Німайєр торнувся грудей арбітра. Нічого надзвичайного у цьому не було б, якби поєдинок не судила жінка – Бібіана Штайнхаус. Після фінального свистка Петер, пояснюючи свою поведінку, зазначив, що хотів поплескати її по плечах, але захопився грою і допустився помилки. Тридцятирічна білявка Штайнхаус (до речі, офіцер поліції) не відразу второпала, у чому річ. Коли ж зрозуміла, то тільки посміхнулася у відповідь. Своєю чергою Німайєр вибачився за свій вчинок.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fc-K4p8D940

Loading...

Об -

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>