В Києві знесли стадіон!!!!

Автор Дата 19.03.2011 в 23:41 | Раздел Видео, Интервью | 2 мнения

Вже дуже скоро на теренах нашої неньки України відбудеться грандіозна подія. До «Євро 2012» залишилось трішки більше року. В Україні відбуваються саміти та брифінги, будівництва та відновлення, країна відчуває перевтілення перед початком футбольної феєрії .  Фанати з усієї Європи хлинуть до України.

І велика відповідальність сьогодні на плечах нашої влади, чи встигнемо ми на усі 100% ???
Звичайно встигнемо, постійно  чуємо з блакитних екранів. Кожен політик, чиновник і навіть двірник, який має можливість попіаритись на цій події, запевняє нас що все буде гаразд. І ми футбольні фанати можемо спати спокійно, поки вони «працюють» на благо нашої крани і нашого футболу.

Робота кипить у кабінетах, на будівництвах, в телевізійних студіях.  Все і всі говорять про те що дуже близько футбольне свято.

Насправді все не так вже й весело, при наймі для хлопців з «русанівки».  Майже кожні вихідні вони приходять на їх улюблений і рідний стадіон за адресою Туманяна 2 і дуцають шкіряного.
Та ця весна не тішить оптимізмом. На місці стадіону, а точніше по при сам стадіон, з’явився зелений паркан.  А за парканом техніка та хлопці у помаранчевих касках.  Їм звичайно не до футболу.

І от мені було б цікава, а з чийого то дозволу розпочали будівництво перед самісінькою школою і майже на самому стадіоні??? До речі вже сьогодні паркан «просунувся» ще на 2 метри, прихопивши ще трішки земельки київською.
То виявляється сьогодні значно важливіше набити власні кармани, а ніж думати чим завтра займуться хлопчаки з «русанівки».
Я вже мовчу про страшну маркетингову роботу, коли ти на підсвідомості думаєш, що без пива футбол ну ніяк не подивишся і що сьогодні на кожній футболці гравців Прем’єр-ліги пивний спонсор. А Україна сьогодні займає перше місце в світі з підліткового алкоголізму.

Тож руйнуючи стадіони до чого ми підштовхуємо молодь, забираючи у них хоча б можливість пограти у вихідний день футбол?
Стає боляче і страшно, а де завтра мій син гратиме у футбол?

Ну що ж, нехай живе футбол!!!

Володимир Гонгалюк, спеціально для 11na11.com

Loading...

Об -

комментария 3
Ваше мнение
  1. tanushka:

    Печально.. 🙁

  2. Да кстати, это уже второй стадион, который ушел в этом районе под застройку.

  3. Alex:

    знакомое поле) мы там 2 года тренировались и репортаж с телеканала Сити на этом стадионе про аматорский футбол снимали.Это действительно проблема, так как простым любительским командам негде играть. На данный момент целая группа журналистов с канала Сити будет курировать эту тему. Они попытаются узнать всю информацию, кто дал право на строительство на месте стадиона и ещё раз покажут пророческий ролик с командой Киев-Инфо у которой отняли возможность бесплатно заниматься своим здоровьем. А ещё там занимались ребята из секции ушу и школьники на уроках физкультуры…

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>