Динамівці вивчали «Манчестер Сіті»

Автор Дата 09.03.2011 в 23:38 | Раздел Лига Европы, Украина | Мнений 0

Перед завтрашнім поєдинком Ліги Європи проти «Манчестер Сіті» київські динамівці поділилися думками стосовно матчу.Футболісти хоч і виглядали серйозними та сконцентрованими, відповісти на питання журналістів не відмовилися.

Артем МІЛЕВСЬКИЙ, нападаючий «Динамо»:

— У матчі на перше місце вийде наша командна гра, якій Юрій Павлович приділяє найбільше уваги. Якщо ми зіграємо так само злагоджено, як в останніх двох матчах, проблем не виникне. Наш козир – це клас, за рахунок нього ми маємо досягти хорошого результату.

— Звертали увагу, як англійці діють у захисті?

— Так, вони добре грають у повітрі, «на другому поверсі». Зокрема, Компані та Лескотт. Можливо, їхнім мінусом можна назвати, що не всі футболісти відпрацьовують у захисті, ті ж Балотеллі, Тевес, Джеко майже не відбирають м’ячі. Це піде нам на користь.

— Завтра «Динамо» буде грати у свій футбол, чи підлаштується під гру суперника?

— Звичайно ж, у свій. Ми ні на кого не рівняємося, а будемо грати так, як любимо.

— У першому матчі вас влаштує лише перемога?

— Так. Перемога з хорошим рахунком та нуль у власних воротах.

Андрій ШЕВЧЕНКО, нападаючий «Динамо»:

— «Манчестер Сіті» – дуже хороша, збалансована команда. Вони грають у силовий футбол. Що стосується командної гри – вони ще не встигли зігратися… Що ми можемо протиставити їм? Передусім, командний дух, настрій. Будемо сподіватися, що на нас чекає завтра позитивний результат.

— Нападник «Манчестер Сіті» Джеко сказав, що один із його найбільш улюблених гравців у світі – Андрій Шевченко, а команда – «Мілан»…

— Мені приємно, що я користуюся такою популярністю. Коли ми зустрічалися, він був, напевно, початкуючий гравець, це було 10 років тому. Але все одно приємно.

— Гадаємо, ви порадуєте його своєю футболкою?

— (посміхається) Звичайно!

Огнєн ВУКОЄВИЧ, півзахисник «Динамо»:

— Нам необхідно перенести на поле все, що скаже Юрій Павлович. Тоді, гадаю, все буде добре.

— Вам вдалося подивитися матчі за участі «Манчестер Сіті»?

— На теорії ми дивилися й розбирали записи кількох ігор.

— У манчестерському дербі за кого вболіваєте?

— Обидві команди дуже хороші, тому ні за кого конкретно не вболіваю. Цікаво спостерігати за дуже хорошим, красивим футболом.

— Кого можете виокремити у складі «Манчестер Сіті»?

— У них є багато хороших, досвідчених гравців, які давно грають на високому рівні. Але головна їхня сила – у нападі. Тевес та Джеко дуже небезпечні, нам потрібно уважно стежити за ними в обороні.

— Огнєне, ми чекаємо від вас продовження гольової серії в єврокубках…

— Ні, мені все одно, хто заб’є. Учора це був я, а завтра – Мілевський, Шевченко, Гусєв. Головне, щоб «Динамо» домоглося позитивного результату і ми з гарним настроєм поїхали на гру-відповідь.

— За рахунок яких якостей «Динамо» може переграти суперника?

— Передусім, завдяки домашньому стадіону та своїм уболівальникам. Крім того, у нас є велика мотивація. У Сьоміна було мало часу, але тренер добре нас підготував як фізично, так і тактично.

За мотивами ФК «Динамо» (Київ)

Оха спеціально для 11na11.

Loading...

Об -

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>