Cтильні футболісти(фото)

Автор Дата 10.03.2011 в 17:22 | Раздел Фото | 2 мнения

Кожний футболіст намагається своєю грою привернути до себе увагу,але це не завжди вдається,й тут йдуть в хід інші методи.Хтось міняє бутси,хтось робить тату,а хтось змінює зачіски,щоб виділятися на полі,ось про таких і поговоримо сьогодні. Звичайно,відразу всі згадають Бекхема чи Роналду,але історія футболу пам’ятає багато цікавих постатей,яких необхідно й нам згадати,адже вони так старалися!

Карлос Вальдерама

Перш за все,згадується легендарний колумбійський півзахисник Карлос Вальдерама,який в кожному матчі виділявся своєю «шевелюрою»,хоча й гравець він був непоганий,й по-праву вважається одним з кращих колумбійських гравців в історії.Колумбійська збірна завжди була багата на оригіналів,сам Рене Ігіта чого вартий(до речі,це гарний привід згадати легендарного голкіпера,так що незабаром буде про нього стаття).

Тарібо Уест

Екстравагантний захисник збірної Нігерії,Мілана,Інтера,Дербі та ще багатьох команд.А от це персонаж виділявся лише зачіскою,фарбував під колір команди,та таке інше,а от грав слабенько,надійністю не відзначався ніколи,хоча за саму зачіску ніхто б його не запросив до Мілану!

Алексі Лалас — екс-захисник збірної США

Роналдо,всі пам'ятають його лисим,але на ЧС-2002 він відзначився оригінальністю

Абель Хав'єр — португальский захисник,чимось схожий на Уеста

Француз Джибріль Сіссе

Це лише ті,кого згадав відразу,а насправді,футболістів,що виділяються своєю зовнішністю багато,тож скоро буде продовження.

Loading...

Об -

комментария 4
Ваше мнение
 1. Oxa says:

  о, я теж на цю тему фотки викладала ))))) http://11na11.com/2011/02/6794

 2. Slengpack says:

  Алексі Лалас — Тимощук в старості! :))

 3. Аноним says:

  Оха,вибач,я не бачив:-)Але добре,що хоч не такі самі:-)

 4. Oxa says:

  Так ти доповни колекцію! ))

Оставить комментарий

Вы можете использовать теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>